KONST / Litografier / Litografi 6972455
nr 697 2455
Litografi
uppspänd på duk, Efter Alfons Mucha, 1894, 'Home-Deor' no. 17 Chasse, procedé Camis Paris, 185x115
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 maj 2011
kl 19:22:27
500 kr
150 kr
500 kr